91 423 27 04 / 693 867 896
ul. Czesława 1b/2, 71-504 Szczecin

Godziny otwarcia:
Pon.-Śr. 15:00 - 19:00, Czw.-Pt. 8:00 - 14:00

Staramy się, aby nasz gabinet stomatologiczny był nowoczesny i ciągle podążał za szybkim rozwojem stomatologii. Aby to osiągnąć, aktualizujemy naszą wiedzę na licznych sympozjach, zjazdach, kursach i targach stomatologicznych, a nasi stomatolodzy czynnie uczestniczą w licznych konferencjach naukowych.

Urszula Pieczyńska

Lekarz dentysta specjalista stomatologii ogólnej

Absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym. Specjalizacja w zakresie stomatologii ogólnej.

Pasjonuje sie protetyką oraz stomatologią estetyczną.

Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach oraz śledzi najnowsze osiągniecia i trendy w stomatologii w fachowym piśmiennictwie.

zobacz certyfikaty

Magdalena Pieczyńska-Dzik

Lekarz dentysta

Absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym.

Odbywała praktyki międzynarodowe w zakresie stomatologii w Kuwejcie na Kuwait Uniwersity Faculty of Dentystry, na Marmara University Faculty of Dentystry w Stambule oraz w prywatnej klinice w Mumbaju.

Zajmuje się stomatologią zachowawczą, stomatologią estetyczną, protetyką oraz implantoprotetyką. Jej pasją są licówki porcelanowe.

Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach w kraju i za granica oraz śledzi najnowsze osiągnięcia i trendy w stomatologii w fachowym piśmiennictwie.

zobacz certyfikaty

Patryk Sobczyk

Dr n. med. specjalista chirurgii stomatologicznej

Absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym.

Pracowal jako asystent, nastepnie adiunkt w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej Pomorskiej Akademii Medycznej. II stopień specjalizacji chirurgii stomatologicznej.